Türk Havacılık ve Uzay Sanayi (TUSAŞ) Personel ve İşçi Alımı Yapıyor!

Türk Havacılık ve Uzay Sanayi (TUSAŞ), yayınladığı ilan ile çok sayıda personel alımlarını gerçekleştireceğini açıkladı. ilanda yer alan tüm detaylar burada paylaşıyoruz.

İşte detaylar,

ALIM YAPILACAK İLLERİMİZ

* ANKARA, İSTANBUL, KAYSERİ

İLANDA YER ALAN BOŞ KADROLAR ;

* Genel Teknisyenler,Kimya Teknisyeni, Proje Yönetim , Sigorta Uzmanı, Teknisyen, Genel Başvuru – Engelli Kadrosu, Kimyasal İşlemler Üretim Operatörü, Uydu Elektrik Sistem Mühendisleri, Donanım Mekanik Tasarım Mühendisi, Tasarım Mühendisi, Uçuş Simülasyon & Kontrol Mühendisi, Harekat Analiz Uzmanı, Yardımcı Sanayi Operasyonları Sözleşme Yön., İmalat Mühendisi, Depo Sorumlusu, Boya ve Sızdırmazlık Uygulama Operatörü, Yazılım Geliştirme Mühendisi, Harekat Analiz Uzmanı, Mekanik Bakım Teknisyeni

İLANDAKİ GENEL ŞARTLAR

* Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmaması, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen , Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olması, Orta seviyede Ms office programlarını kullanabilmesi, İletişimi kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın olması, aktif araç kullanabilen ve geçerli sürücü belgesine sahip (B Sınıfı ehliyet) olması, MS Office programlarına hakim olma, Kadroya göre istenen yerde ikamet ediyor olması, Kadrolara göre belirlenen ilgili eğitim düzeyinden mezun olmuş olması, varsa, kadrolara göre belirtilen özel şartları taşıması.

BAŞVURU SÜRECİ ;

* Türk Havacılık ve Uzay Sanayi (TUSAŞ) Personel alımı için başvuru süreci devam ediyor. Son başvuru tarihi ilanda yer alan kadrolara göre farklılık göstermektedir.

* Yayımlanan personel ve işçi alım ilanı ile ilgili diğer şartları ve detaylarını daha kolay ulaşmak için aşağıda yer alan linki kullanabilirsiniz.

https://goo.gl/vvLwAW

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir