PTT İŞÇİ ALIMLARI

PTT-gişe ve idari personelin 367 toplam tamamlamak için farklı birimler için eve personel ihtiyacı sağlamak için sözleşmeli. Edinimi bağlamında referans ve tablo açısından bu rapor yer almaktadır.

personel 2017 09 Şubat tarihinden itibaren TTP tarafından yapılan duyuruya göre, resmi web sitesi ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla ve personel bölümü devlet tarafından satın alınması bir duyuru yaptı. Duyuru, İstanbul PTT gişe 367 farklı birimler toplam göre ve idari personel sağlamak için sözleşmeli. Alımları kamu personeli seçme sınavı puan durumuna göre yapılacaktır. Genel Şartlar KPSS ve özel şartları ve uygulanacaktır sınav için başvuru kabul edildikten sonra PTT tarafından adaylara lisans mezunlarının en az 70 puan almış. Sınava katılmayan adayların başvuruları ve geçersiz olacaktır.

Ofis Asistanı olarak yapılan %70 soru ve yukarıdaki, yurtiçi ve yurtdışı görev KPSSP3 puan türünde en az puanı Lisans mezunları için çalışmaları veya okul bölümleri mezunu olmak yüksek öğrenim kurumlarının Kurulu tarafından onaylanan eşdeğer en az dört yıl engelleyebilecek herhangi bir tıbbi durum yoksundur yapılan ve gişe, 2016 kamu personeli seçme sınavı, sonrası için başvuranların sosyal güvenlik, kurum ya da kuruluştan emekli aylığı almaya hak etmez kurumundan disiplin cezaları, zorunlu hizmet karşılığında bir başka kuruluş yoksun, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, almış çalışıyorsun çıkmadan 35 yıl önce, daha yeni ve eski 18 yaşın tamamlanmış, kamu hakları, eksik askerlik ya da askerlik yükümlülüklerin yerine getirilmesi için gereken bir suç ve hiçbir şey eksik onlar gerekli değildir. Bu koşullar dikkate alınacaktır uygun olan adayların başvurularını. Sipariş Office Yardımcısı’na sırada 200 kişi İstanbul Anadolu yakası, İstanbul Avrupa Yakası PTT Yön ve Yön 367 ve 167 kişi toplam gişe yapacak işe.

13 Şubat 2017 18 Şubat 2017 ve danışma görevlisi başvuru tarihi veri başvurular arasında yapılmalıdır ile gişede geçerli olacaktır. Başvurular www.ptt.gov.tr ve http://ik.ptt.gov.tr İnternet adreslerinden yapılacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir